Charakterystyka Jeepa Grand Cherokee

Jak podsumować Jeepa Grand Cherokee jednym zdaniem? Luksusowe auto do jazdy terenowej i miejskiej. Majestatycznie piękny i niezawodny, wygodny i zwrotny, nietuzinkowy i funkcjonalny – taki jest właśnie Grand Cherokee.

Jeep Grand Cherokee to samochód, który nie uznaje kompromisów – przekonuje nasz rozmówca z salonów ADF Auto. Bezpieczny, mocny, wygodny i niezawodny w każdych warunkach Jeep to propozycja dla tych, którzy wiedzą, czego chcą – i jest to prestiż.

Łatwy w prowadzeniu

Najnowszy Grand Cherokee posiada ośmiostopniową, automatyczną skrzynię biegów, która gwarantuje płynność jazdy, świetne przyspieszenie i oszczędność paliwa. Dodatkowo, kierowca ma do dyspozycji łopatki manualnej zmiany biegów, umieszczone wygodnie przy kierownicy.

Ten prestiżowy SUV może też pochwalić się inteligentnym oprogramowaniem, dzięki któremu jazda staje się czystą przyjemnością, bez względu na warunki. Silnik Diesla o mocy 250 KM i prędkości obrotowej 4000 obr/min umożliwia uciąg do 3,5 tony.

Najbezpieczniejszy SUV

Samochód wyposażony jest w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. System FCW ostrzega kierowcę przed zagrożeniem najechania na pojazd z przodu, zaś tylna kamera ParkView pomaga w sprawnym parkowaniu nawet w bardzo zatłoczonych miejscach.

Grand Cherokee posiada pełną gamę poduszek powietrznych, w tym czołowe i kolanowe poduszki dla kierowcy, poduszki dla pasażera, a nawet boczne poduszki kurtynowe.

Komfortowe wnętrze

W standardowym wyposażeniu Jeep Grand Cherokee oferuje fotel kierowcy z elektryczną regulacją w 8 płaszczyznach i 6 płaszczyznach dla pasażera. Fotele są podgrzewane i wentylowane, a skórzane obicia wykończone jest eleganckim obszyciem. Dodatkowo wnętrze posiada ozdobne detale z naturalnego drewna.

System multimedialny z ekranem dotykowym UConnect czyni z tego auta samochód na miarę czasów. Aktywny system eliminacji szumu w pełni eliminuje słyszalność dźwięków z silnika, zapewniając pasażerom niezmąconą ciszę, natomiast 19 głośników systemu Harman Kardon z pewnością zadowoli miłośników muzyki.

Piękny w każdym calu

Nie bez znaczenia jest piękna sylwetka Jeepa. Nadwozie Jeepa jest dopieszczone w najdrobniejszych detalach. Większe niż w poprzednich modelach światła LED, poprawiona klapa bagażnika, obniżony tylny zderzak i podwójne końcówki układu wydechowego, to tylko kilka elementów, na które zwrócisz uwagę już w pierwszym momencie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ