Podróże z dziećmi, choć momentami bywają trudne, to jednak sprawiają wiele radości. Pierwsze kroki naszej pociechy na plaży, spacer w lesie poza miastem – to doskonałe sposoby spędzania weekendu! Jednak należy przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo maluszka. W jaki sposób?

Foteliki samochodowe Lionelo

Otóż właśnie warto zainwestować w foteliki Lionelo, które można nabyć w sklepie abcdomu24.pl. Dlaczego właśnie one, a nie żadnej innej firmy? Te foteliki charakteryzują się tym, że przede wszystkim gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz wygodę naszym pociechom. Ich wyróżnikiem na tle innych marek, jest sprawny i szybki montaż w samochodzie oraz duże możliwości regulacji zagłówka, pasów i oparcia. Na dodatek obecne są oczywiście pięcio- punktowe pasy bezpieczeństwa, zabezpieczające dziecko w razie wypadków i szybkich zmian kierunków.

Foteliki samochodowe Lionelo – dodatkowe atuty

Powyżej oczywiście jeszcze nie wymieniono wszystkich zalet, jakie posiada Lionelo fotelik. Warto bowiem dodać, że jest to zakup w pełni bezpieczny także i dla rodzica – foteliki te bowiem zostały wyposażone w 60 miesięczną gwarancję! Tak długa gwarancja już pokazuje nam, że na pewno nie użyto do produkcji materiałów niskiej jakości. Tkaniny są miękkie, przewiewne – idealne dla dzieci, a zapięcie pasuje do każdego samochodu.

Lionelo fotelik samochodowy – klasa i styl

Oczywiście producent także zadbał o to, aby te foteliki najzwyczajniej w świecie ładnie się prezentowały. Oryginalne barwy, ciekawe połączenia kolorystyczne – wszystko to możemy dobrać do naszych preferencji. Warto spytać się również naszego dziecka, co preferuje. Dzięki temu, że będzie ono lubiło swój fotelik, na pewno będzie chętniej chciało do niego siadać.

Jak zatem widać- wybór fotelików samochodowych Lionel to gwarancja bezpieczeństwa, jakości, wygody i komfortu oraz stylu. To idealne połączenie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ