Subaru XV: maszyna, która ekscytuje!

Przez jednych nazywany rasowym crossoverem idealnym do poruszania się po bezdrożach, przez innych – świetną maszyną do regularnej jazdy po mieście. Jedni i drudzy mają racje: Subaru XV jest maszyną, która nie boi się wyzwań, sprosta bolączkom dnia codziennego, spełni oczekiwania zarówno zapalonych zdobywców szos, jak i rodziny z dziećmi. Samochód idealny?

Daj się zaskoczyć!

Czym nowe Subaru XV zachęca do siebie tak zróżnicowaną grupę odbiorców? Po pierwsze – model przestał brać wszystko tak bardzo serio. Tym razem stawia na zabawę, zarówno pod względem wyglądu, jak i zastosowanych technologii. To zupełnie nowe możliwości ukryte w modelu, który przez lata uchodził za dość surowy, praktyczny i masywny.                                        

Wszystko, za co lubimy Subaru XV, pozostało na swoim miejscu. Auto zyskało jednak więcej uroczej zadziorności. Zachęca do tego, aby puścić nieco wodzę fantazji i zamiast zwykłej jazdy zafundować sobie rozrywkę. Z tego auta po prostu nie chce się wysiadać! Wnętrze zostało lekko podrasowane, wskutek czego otrzymaliśmy wyprofilowane fotele o sportowym charakterze, pełnoprawne centrum zarządzania, informacji i rozrywki, a także dodatkową przestrzeń, dzięki której jazda jest jeszcze wygodniejsza.                                     

Wygoda i radość z jazdy w każdych warunkach

Za widoczne i wyczuwalne zmiany odpowiedzialne jest wprowadzenie nowej platformy podłogowej Subaru Global Platform. To rozwiązanie znacznie polepszyło komfort jazdy i sprawiło, że pokonywanie kolejnych zakrętów przynosi po prostu frajdę! SGP znacznie szybciej reaguje na manewry kierowcy, zmniejsza dyskomfort podczas pokonywania wzniesień lub nierówności, a do tego tłumi drgania oraz obniża poziom hałasu dostającego się do wnętrza auta. Do tego wszystkiego dochodzi wzrost poczucia bezpieczeństwa: Subaru XV prowadzi się lekko, wygodne, po prostu świetnie, w mieście i poza nim!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ