Fiat

Wielu z nas marzy o nowym samochodzie, jednak warunki ekonomiczne zniechęcają do tego typu inwestycji i niewiele wskazuje, by w najbliższym czasie sytuacja miała ulec zmianie. Na szczęście dzięki skorzystaniu z innych sposobów finansowania, jak np. leasingu dla osób prywatnych, nawet osoby o niższych dochodach mogą spełnić swoje marzenia i nabyć nowy samochód. Poznajcie ofertę Fiata.

Fiat – producent samochodów dla każdego

Choć włoska marka nie cieszy się prestiżem porównywalnym z samochodami niemieckich czy japońskich producentów, to opinie na jej temat wśród użytkowników i specjalistów z branży motoryzacyjnej są zdecydowanie pozytywne. Nowe Fiaty bezproblemowo przechodzą nawet najbardziej rygorystyczne testy dotyczące emisji spalin, a wykorzystywane przez producenta jednostki napędowe idealnie wpisują się w trend „downsizingu”, co pozwala na naprawdę ekonomiczną jazdę, nawet w mieście.

Pomimo atrakcyjnych cen nowe Fiaty prezentują się bardzo atrakcyjnie i ponadczasowo – wymienić tu warto, chociażby model 500 i jego wariacje (500x, 500l) nawiązujące do legendarnego modelu marki. Kilka lat obecności na rynku wcale nie sprawiło, że konstrukcje te się „opatrzyły” – do dzisiaj prezentują się bardzo świeżo i przykuwają uwagę pozostałych uczestników ruchu. Na uwagę zasługuje również jakość wykonania – zarówno materiały wykorzystywane do wyposażenia wnętrz, jak i ich spasowanie nie pozostawia wiele do życzenia. W gamie Fiata można ponadto znaleźć przestronne i rodzinne Tipo czy występującą w kilku wariantach Pandę. Jedno jest zawsze stałe – producent ten oferuje pojazdy o doskonałym stosunku ceny do oferowanych możliwości i jakości. Nic dziwnego, że na całym świecie rocznie sprzedaje on miliony egzemplarzy, a Fiaty można spotkać w niemal każdym mieście na świecie. Jeśli również i Tobie podoba się któryś z samochodów w ofercie tego producenta, to z pewnością ucieszy Cię również wiadomość, że dzięki wykorzystaniu możliwości kryjących się za leasingiem dla osób prywatnych, zakup jednego z nowych modeli jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto pozwolić sobie na nowego Fiata?

Oferta Fiat leasing umożliwia znaczące obniżenie miesięcznych rat płaconych za wybrany model Fiata. Dzięki temu nawet osoby o niezbyt wysokich dochodach mogą spełnić swoje marzenie o nowym, bezpiecznym i ekonomicznym samochodzie. Decydując się na taką formę finansowania, możesz samodzielnie ustalić wysokość raty, od której zależeć będzie ostateczna cena wykupu pojazdu, możesz także zdecydować o wymianie bezpośrednio na nowszy model. Twój nowy Fiat jest bliżej, niż myślisz!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ