Serpentynit do silnika

Nanotechnologia to nauka, która zajmuje się tworzeniem nanostruktur, czyli kompozycji na poziomie pojedynczych atomów oraz cząsteczek w celu kontrolowania ich ukształtowania. W naszych dodatkach wykorzystujemy takie możliwości, nadając naszym produktom właściwości zapewniające jak najlepsze efekty. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwoliło nam poznać potrzeby i wymagania klientów i spersonalizować nasze produkty pod wymagania współczesnych samochodów. Sprawdź nasze produkty i przekonaj się sam!

Oleje ceramiczne Mihel – najwyższa jakość

Oleje silnikowe Mihel to produkty najwyższej jakości stworzone przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii na bazie najlepszych syntetycznych olejów. Odpowiednie połączenie ich z precyzyjnie dobranym pakietem dodatków i zastosowanie nanocząsteczek ceramiki pozwalają uzyskać preparaty niemające sobie równych jeżeli chodzi o skuteczność ochrony jednostek napędowych. Są one w pełni kompatybilne z nowoczesnymi układami i pomagają w zachowaniu optymalnej kondycji przez długi czas. Wykorzystanie ceramiki zapewnia najniższym współczynnikiem tarcia pomiędzy i metalowymi powierzchniami dzięki niezwykle mocnej i trwałej powłoce doskonale rozprowadzonej po newralgicznych elementach silnika. Nanotechnologia przyczynia się do zmniejszenia zużycia powierzchni metalowych nawet dwukrotnie – potwierdzają to liczne badania i testy.

Serpentynit EP500 Mihel – innowacyjne dodatki zapewniające maksymalną ochronę

Wystarczy, że zaaplikujesz serpentynit EP500 do wlewu oleju silnikowego, a odczujesz poprawę sprawności oraz dynamiki silnika na długi czas. Ochrona utrzymywać się będzie nawet do 120 000 km, dzięki czemu zapewnisz sobie komfort jazdy, wyrównanie i wyciszenie pracy silnika, zwiększenie jego mocy, a także znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. Każdy dodatek Mihel EP 500 to formuła najwyższej jakości, z precyzyjnie dobranymi dodatkami najwyższej klasy, dostosowane do specyfiki i wymagań danego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz dodatki do:

  • oleju z silnikiem benzynowym,
  • oleju z silnikiem Diesla,
  • klasycznych silników benzynowych,
  • samochodów sportowych z silnikiem Diesla,
  • automatycznej skrzyni biegów,
  • manualnej skrzyni biegów,
  • układów wspomagania.

Jeśli zależy Ci na doskonałej kondycji swojego samochodu, osiąganiu maksymalnych osiągów i komfortu jazdy – postaw na produkty marki Mihel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną naszej stronie internetowej – jesteśmy pewni, że znajdziesz preparat spełniający Twoje potrzeby. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ