Zakupienie nowego samochodu ma wiele zalet, ale ma też swoje minusy. Przede wszystkim jego posiadacz powinien pamiętać o tym, aby regularnie kontrolować go w ASO i w razie potrzeby niezbędne naprawy także wykonywać w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Dlaczego warto?

Chociaż nie ma obecnie potrzeby serwisowania pojazdu w ASO, to jednak taka decyzja jest związana z wieloma zaletami. Oczywiście, musimy wtedy przygotować się na nieco wyższe koszty, ponieważ Autoryzowane Stacje Obsługi marek kosztują więcej niż zwykłe warsztaty samochodowe. W tej cenie otrzymujemy jednak kompleksowe i profesjonalne wsparcie.

Z ASO jesteś na bieżąco

Kierowcy serwisujący swoje samochody w ASO mogą przede wszystkim liczyć na pełne i fachowe naprawy zgodnie z zaleceniami producentami. Najwyższej jakości części zamienne oraz nowoczesne technologie związane z diagnostyką oraz naprawami sprawiają, że samochód jest zawsze przygotowany do jazdy.

Co więcej, wtedy, gdy okaże się, że producent wykrył jakieś nieprawidłowości, będzie można za darmo wykonać potrzebne naprawy w ASO. To szczególnie ważne w przypadku nowszych samochodów, które mają wiele zaawansowanych systemów elektronicznych.

Zyskasz przy sprzedaży

Kolejną dużą zaletą korzystania z Autoryzowanych Stacji Obsługi jest fakt, że możemy zyskać przy sprzedaży pojazdu serwisowanego w ASO. Przykładowo wtedy, gdy mamy samochodów marki Honda i wybierzemy Honda ASO, możemy zyskać przy sprzedaży samochodu. Wynika to z faktu, że ASO wypełnia książkę serwisową rzetelnie i możemy wtedy potencjalnemu kupującemu pokazać historie pojazdu jak na dłoni.

Poza tym samochody serwisowane w ASO sprzedają się szybciej, wobec tego będziemy mogli znaleźć chętnego do realizacji transakcji bez większych trudności.

To tylko kilka zalet serwisowania samochodu w ASO. Chociaż jest to droższe rozwiązanie, to jednak ma wiele zalet. Warto z niego skorzystać, gdy kupujemy nowe auto, a także wtedy, gdy odkupujemy pochodzący z ostatnich roczników pojazd używany, który również był serwisowany w ASO.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ