Koła łańcuchowe i łańcuchy

Nasza firma jest bezpośrednio związana ze znanym i cenionym na całym świecie producentem kół łańcuchowych oraz łańcuchów firmą KAHI GmbH. Jest to niemiecka firma, która stawia na najwyższą jakość oferowanych przez siebie wyrobów. Jak przystało na niemieckie przedsiębiorstwo, firma gwarantuje swoim klientom wspaniałą jakość oraz przystępne ceny produktów.

W 2006 roku w Poznaniu firma otworzyła swoje biuro oraz magazyn, w którym każdy z zainteresowanych klientów może znaleźć pełną ofertę produktową tej zachodniej marki. KAHI-POLSKA zapewnia swoim krajowym odbiorcom podobnie jak główna firma świetną jakość, szybką realizację zamówień, pełną dostępność produktową oraz atrakcyjne warunki cenowe. Dzięki takiemu podejściu do biznesu oraz kontrahentów nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji.

W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na maksymalne zadowolenie naszych klientów. Każdy z nich może liczyć na fachową pomoc w związanych z naszą ofertą i produktami sprawach. Wszyscy zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie specjaliści szczególną uwagę przykładają do wysokiej jakości produktów. Na każdym etapie produkcji oraz dostawy stawiamy na najwyższy poziom obsługi, oraz surowce i materiały, które spełniają wysokie wymagania naszych kontrolerów jakości.

Do jednych z naszych najważniejszych cech warto zaliczyć terminowość. Jeżeli umawiamy się z naszym klientem na konkretne terminy, to ich dotrzymujemy. Regularnie uzupełniane stany magazynowe zapewniają, że każde zamówienie dociera do odbiorcy na czas bez zbędnych opóźnień. Warto wspomnieć także o naszej elastyczności. Na specjalne życzenie możemy zamówić produkty mniej popularne produkowane w mniejszych partiach – nikt inny nie oferuje takiej usługi. To, że jesteśmy bezpośrednio połączeni z producentem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom niezwykle atrakcyjne ceny fabryczne. Sprawia to, że wiele dużych hurtowni oraz sklepów z tego typu artykułami, aby zaoszczędzić na kosztach związanych z pośrednictwem, decyduje się na złożenie zamówienia właśnie w naszej firmie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą, która od wielu lat sprawdza się na rynku krajowym, to zachęcamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferowanego przez nas asortymentu, oraz z warunkami współpracy – http://www.kahipolska.pl/. Zaopatrujemy wiele hurtowni i dużych sklepów. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie we współpracy z mniejszymi oraz większymi klientami. Gorąco zachęcamy do współpracy.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ