samochod

Samochód to jeden z ważniejszych wynalazków techniki. Ten środek transportu istotnie wpłynął na rozwój całej ludzkości, ale także na życie każdego pojedynczego człowieka. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie świata bez pojazdów mechanicznych. Staramy się jeździć coraz to efektowniejszymi i sprawniejszymi samochodami. Wielu użytkowników przekonało się, że istotny wpływ na wygodę jazdy oraz atrakcyjny wygląd pojazdu wpływa zawieszenie pneumatyczne.

Dystrybutor części do zawieszenia pneumatycznego

Zawieszenie pneumatyczne to korzystna alternatywa dla typowych układów zawieszenia. Największym w Polsce dystrybutorem wszelkiego rodzaju części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych różnych marek jest sklep Thomasmarkt.com. Dzięki szerokiej ofercie asortymentowej oraz profesjonalnej obsłudze, sklep zyskał spore grono zadowolonych klientów. Thomas Markt to wieloletnie doświadczenie oraz gwarancja niezawodności.

Ogromnym atutem sklepu jest wysoce wyspecjalizowana kadra, która służy fachową poradą w zakresie doboru odpowiedniej części do danego pojazdu. Oni naprawdę znają się na swojej pracy. Przekonasz się o tym, już podczas pierwszego kontaktu. Warto podkreślić, że pracownicy sklepu dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00. Jednak w nagłych przypadkach można do nich dzwonić nawet po godzinach otwarcia sklepu. Żadnego klienta nie pozostawią bez pomocy.

Dokonując zakupów w sklepie Thomasmarkt.com, każdy klient może czuć się bezpiecznie. I to zarówno w kwestii jakości produktu, jak i płatności. Za zakupy w sklepie można zapłacić przelewem, za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych lub gotówką przy odbiorze. Większość produktów posiada dwuletnią gwarancję producenta.  

Co znajduje się w asortymencie sklepu Thomas Markt?

Thomas Mark to niekwestionowany światowy lider w kwestii niezawodności i żywotności części zamiennych do układów zawieszenia pneumatycznego samochodów osobowych. Stanowią one konkurencję dla drogich części oryginalnych. Katalog produktów obejmuje wszystkie niezbędne komponenty, w tym:

  • miechy,
  • amortyzatory,
  • zawory ciśnieniowe,
  • przekaźniki,
  • filtry,
  • przewody odpowietrzające z filtrem,
  • kolumny pneumatyczne,
  • konwersje,
  • bloki zaworów,
  • kompresory zawieszenia pneumatycznego.

Co ciekawe, w sprzedaży są zarówno poszczególne elementy, jak i kompletne zestawy zawieszenia pneumatycznego, a także akcesoria.

Do jakich marek i modeli samochodów dedykowane jest zawieszenie pneumatyczne?

W asortymencie sklepu Thomasmarkt.com znajdują się części zarówno do samochodów marek europejskich, amerykańskich, jak i japońskich. Bez problemu można tu kupić podzespoły do samochodów takich firm, jak: Audi, Bentley, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Maybach, Mercedes Benz, Nissan, Toyota, Opel, Porsche, Peugeot, Saab, Iveco, Ford, Volvo, Volkswagen, Renault, Dodge, Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Hummer, Jeep, Lexus, Lincoln, Mercury, Pontiac, Oldsmobile.

Jak widać, oferta skierowana jest zarówno do właścicieli współcześnie produkowanych pojazdów, jak i posiadaczy samochodów z dłuższą historią. Warto przejrzeć ofertę sklepu lub od razu skontaktować się z przedstawicielami firmy (kontakt telefoniczny: 660-414-304, kontakt mailowy: sklep@thomasmarkt.com).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ