Potrzebujesz samochodu dostawczego, ale nie chcesz decydować się na jego zakup albo nie masz takiej możliwości? W takim przypadku pomoże ci wypożyczalnia samochodów dostawczych. Z takich usług skorzystamy również w Katowicach.

Wiele firm decyduje się na zakupienie samochodów dostawczych na własność. Również dużo wybiera leasing. Jednak nie są to jedyne rozwiązania, gdy firma potrzebuje pojazdu tego rodzaju. Trzecia propozycja to wypożyczalnia samochodów. Katowice to jedno z miast, gdzie bez problemu wynajmiemy auto dostawcze do pracy oraz do wielu innych zadań.

Wypożyczenie samochodu dostawczego – nie tylko dla firmy

Pojazdy dostawcze najczęściej wypożyczane są przez firmy, które potrzebują odpowiedniego zaplecza samochodów do działania – do przewożenia towarów, materiałów. Jednak warto też wskazać, że wynajem samochodów tego rodzaju dostępny jest też dla klientów indywidualnych, na przykład podczas przeprowadzki czy większych zakupów, gdy chcemy przewieźć wszystko ze sklepu do domu.

Wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów dostawczych

Wypożyczalnie samochodów dostawczych pozwalają na wynajęcie pojazdu zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo. Wynajem krótkoterminowy wybierany jest zwykle od kilku dni do kilku tygodni, gdy pojazd potrzebny jest tylko na krótszy czas, na przykład w razie awarii swojego samochodu czy przy pracy w innym mieście. Wynajem długoterminowy może być z kolei alternatywą dla zakupienia czy wyleasingowania pojazdu na dłuższy czas.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu dostawczego w Krakowie?

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa „wypożyczalnia samochodów Katowice”, natychmiast możemy zapoznać się z różnymi ofertami. Ceny wynajmu są dość zróżnicowane i są one zależne głównie od marki i modelu. Zwykle musimy liczyć się z kosztem około 100-150 złotych dziennie przy wynajmie krótkoterminowym, ale wtedy, gdy zdecydujemy się na wynajem długoterminowy, ceny są już niższe, ponieważ możemy otrzymać dodatkowy rabat. Warto więc skontaktować się z kilkoma różnymi wypożyczalniami, aby otrzymać wycenę.

Sprawdź ofertę- wypożyczalnia samochodów Katowice.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ