Praca w salonie BMW to spełnienie marzeń każdego, kto interesuje się motoryzacją. Jeżeli od zawsze marzyłeś o zatrudnieniu, które pozwoli Ci jednocześnie rozwijać swoją największą pasję, przygotowana przez nas oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jeżeli chcesz połączyć źródło zarobku z poszerzaniem swoich zainteresowań, czekamy na CV właśnie od Ciebie. Od dzisiaj możesz mieć pracę, która jednocześnie będzie nieustannym źródłem satysfakcji. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do poznania przygotowanej przez nas oferty.

Firma o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

Bawaria Motors to znany i ceniony na całym świecie producent samochodów marki premium. Wyróżnia się on na rynku wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannym rozwojem. Na sukces marki składa się praca wszystkich osób zatrudnionych w obszarach takich jak między innymi sprzedaż, zarządzanie czy serwis. Już teraz także Ty możesz stać się częścią tego wyjątkowego zespołu. Wystarczy, że wyślesz swoje CV oraz list motywacyjny na wskazany adres e-mailowy, aby móc uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym.

Kogo poszukujemy?

Oferujemy zatrudnienie nie tylko we wskazanych powyżej obszarach. Poszukujemy osób do pracy u dealerów Bawaria Motors na terenie całej Polski, głównie w takich miastach, jak: Katowice, Kielce, Kraków, Warszawa oraz Wrocław. Zależy nam na znalezieniu młodych i ambitnych osób, które uparcie dążą do wyznaczonych sobie celów. Jeżeli jesteś osobą pełną zapału do działania, która nie boi się podejmować wyzwań, to właśnie Ciebie szukamy. Czekamy na zgłoszenia od osób cechujących się wysoką kulturą osobistą, znających języki obce, komunikatywnych, otwartych, samodzielnych, a zarazem umiejących pracować w grupie.

Doskonałe warunki współpracy

W zamian oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, doskonałe zarobki oraz pracę w prężnie działającym, przyjaznym zespole. Ponadto zapewniamy wiele różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Gwarantujemy udział w licznych szkoleniach, dzięki którym będziesz mógł otwierać kolejne drzwi swojej kariery. Jesteśmy przekonani, że praca w naszej ekipie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Aplikuj już dzisiaj

Wszystkie osoby zainteresowane znalezieniem ciekawej i rozwijającej pracy związanej z branżą motoryzacyjną zachęcamy do aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska. Twoja przyszłość jest wyłącznie w Twoich rękach. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ