Planujesz leasing Citroena Berlingo

Citroen Berlingo to legenda segmentu małych samochodów dostawczych. Produkowany nieprzerwanie od 1996 roku model cieszy się bardzo dużą popularnością wśród profesjonalistów, ale nie tylko. To również chętnie wybierany samochodów rodzinny, który udanie zastępuje nieodżałowane minivany. Najnowsza generacja tego auta jest oferowana z napędem elektrycznym, co czyni e-Berlingo jedną z najciekawszych propozycji w swojej klasie i stanowi dodatkowy powodów, dla którego warto rozważyć leasing Citroena Berlingo. Podpowiadamy, gdzie szukać najkorzystniejszych ofert finansowania.

Poznaj zalety Citroena e-Berlingo

Model e-Berlingo to bardzo ciekawy wybór z punktu widzenia zarówno profesjonalistów, jak i rodzin z dziećmi. W dobie wysokich cen paliw i zapowiadanych ograniczeń dla pojazdów spalinowych, zakup „elektryka” może być jedną z najlepszych decyzji – przede wszystkim mających uzasadnienie ekonomiczne.

e-Berlingo jest również dowodem na to, że dobrze wyposażone, funkcjonalne i dynamiczne auto z napędem elektrycznym nie musi być poza zasięgiem finansowym przeciętnego „Kowalskiego”. Szczególnie, gdy zdecydujemy się na atrakcyjną ofertę leasingu, przeznaczonego dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Elektryczne Berlingo to wygodny minivan, którym możesz komfortowo i bezpiecznie pojechać z rodziną na wakacje, jak i dojeżdżać do biura czy przewozić różne przedmioty wykorzystywane w działalności. Z uwagi na atrakcyjny design i pozytywne konotacje z napędem elektrycznym, ten samochodów może być świetnym wyborem m.in. dla agencji reklamowych, różnych usługodawców, serwisantów urządzeń itd.

Elektryczny Citroen Berlingo oferuje:

  • Bagażnik o pojemności aż 597 litrów, którą można łatwo zwiększyć po złożeniu siedzeń w tylnym rzędzie;
  • Bardzo dobrą dynamikę, z przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w czasie nieco ponad 11 sekund i z prędkością maksymalną do 130 km/h;
  • Zasięg aż do 280 kilometrówna jednym ładowaniu, co czyni z tego auta dobrą propozycję nie tylko do miasta, ale również w dalsze trasy;

Leasing Citroena Berlingo – idealna opcja dla firmy

Leasing to najpopularniejsza forma finansowania samochodu w Polsce. Wybierają ją przedsiębiorcy, którym z jednej strony zależy na użytkowaniu nowego, bezawaryjnego samochodu, a z drugiej na optymalizacji podatkowej. Rata leasingu, podobnie jak wpłata inicjalna i wykup, stanowi koszt uzyskania przychodu i może zostać łatwo rozliczona w działalności.

Zaletą leasingu jest to, że nie musisz od razu angażować dużych środków finansowych. Możesz zachować kapitał na inwestycje czy inne działania, które przyniosą atrakcyjną stopę zwrotu. Samochód spłacisz w comiesięcznych ratach, których wysokość można dopasować do Twoich oczekiwań i sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.

Leasing to jedna z najbardziej elastycznych form finansowania auta, dzięki czemu jest dostępny również dla małych, jednoosobowych działalności.

Znajdź korzystną ofertę leasingu Citroena e-Berlingo

Jeśli ten model francuskiej marki spełnia Twoje potrzeby, to pozostało już tylko wyszukać konkretną ofertę leasingu. Możesz to zrobić w 100% online, bez wychodzenia z domu czy z biura. Wystarczy wejść na platformę iBemo, która daje bezpośredni dostęp do najkorzystniejszych ofert leasingu prosto od autoryzowanych dealerów marki z Grupy Bemo.

Z aktualnymi ofertami leasingu Citroena Berlingo zapoznasz się na stronie https://ibemo.pl/samochody-osobowe/model/citroen-e-berlingo-leasing.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ